BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14188472
*
nr 1418 8472
Golvlampa
keramik, 1970-tal. Höjd: 145
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2021
kl 20:39:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/9 23:55:29
1
700 kr
13/9 14:48:19
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23
*
Golvlampa
nr 1418 8472
Golvlampa
keramik, 1970-tal. Höjd: 145
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/9 23:55:29 | 1 | 700 kr |
13/9 14:48:19 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23